Rozkład jazdy linii 407 Bydgoszcz – Nakło – Mrozowo – Kraczki

Ważny od 1.09.2023

Przystanki 1-5, c 1-5, c 1-5, c 1-5, c 1-5, c 1-5, c 1-5, c 1-5, c 1-5, c 1-5, c 1-5, c 1-5, c 1-5, s, c 1-5, c 1-5, c Przystanki 6, c 6, c 6, c 6, c 6, c 6, c, x 6, c, x 6, c, x
Bydgoszcz,  Rondo Wielkopolskie 4:35 5:50 6:25 7:25 9:25 10:15 12:00 13:25 14:10 15:00 16:00 17:10 18:25 19:15 21:30 Bydgoszcz,  Rondo Wielkopolskie 4:35 5:50 7:30 10:35 14:10 16:05 18:05 21:30
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy 4:36 5:51 6:27 7:27 9:27 10:17 12:02 13:27 14:12 15:02 16:02 17:12 18:27 19:17 21:31 Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy 4:36 5:51 7:31 10:36 14:11 16:06 18:06 21:31
Bydgoszcz,  Jagiellońska – Piotrowskiego 4:37 5:52 6:28 7:28 9:28 10:18 12:03 13:28 14:13 15:03 16:03 17:13 18:28 19:18 21:32 Bydgoszcz,  Jagiellońska – Piotrowskiego 4:37 5:52 7:32 10:37 14:12 16:07 18:07 21:32
Bydgoszcz,  Focha – Opera 4:40 5:55 6:31 7:31 9:31 10:21 12:06 13:33 14:18 15:08 16:08 17:16 18:31 19:21 21:35 Bydgoszcz,  Focha – Opera 4:40 5:55 7:35 10:40 14:15 16:10 18:10 21:35
Bydgoszcz, Rondo Grunwaldzkie 4:42 5:57 6:34 7:35 9:34 10:24 12:10 13:37 14:22 15:11 16:11 17:19 18:34 19:24 21:37 Bydgoszcz, Rondo Grunwaldzkie 4:42 5:58 7:38 10:43 14:18 16:13 18:13 21:37
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Czarna Droga 4:44 5:59 6:36 7:37 9:36 10:26 12:12 13:39 14:24 15:13 16:13 17:21 18:36 19:26 21:39 Bydgoszcz, Grunwaldzka – Czarna Droga 4:44 6:00 7:40 10:45 14:20 16:15 18:15 21:39
Bydgoszcz, Grunwaldzka- Kraszewskiego 4:45 6:00 6:37 7:38 9:37 10:27 12:13 13:40 14:25 15:14 16:14 17:22 18:37 19:27 21:40 Bydgoszcz, Grunwaldzka- Kraszewskiego 4:45 6:01 7:41 10:46 14:21 16:16 18:16 21:40
Bydgoszcz, Rondo Maczka 4:47 6:02 6:39 7:40 9:39 10:29 12:15 13:42 14:27 15:16 16:16 17:24 18:39 19:29 21:42 Bydgoszcz, Rondo Maczka 4:47 6:03 7:43 10:48 14:23 16:18 18:18 21:42
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Filtrowa 4:48 6:03 6:41 7:42 9:41 10:31 12:17 13:44 14:29 15:18 16:18 17:26 18:41 19:31 21:44 Bydgoszcz, Grunwaldzka – Filtrowa 4:48 6:05 7:45 10:50 14:25 16:20 18:20 21:44
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Kolbego 4:50 6:07 6:45 7:46 9:45 10:35 12:21 13:48 14:33 15:22 16:22 17:30 18:43 19:33 21:46 Bydgoszcz, Grunwaldzka – Kolbego 4:50 6:07 7:47 10:52 14:27 16:22 18:22 21:46
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Schronisko 4:51 6:08 6:46 7:47 9:46 10:36 12:22 13:50 14:35 15:24 16:23 17:31 18:44 19:34 21:47 Bydgoszcz, Grunwaldzka – Schronisko 4:51 6:08 7:48 10:53 14:28 16:23 18:23 21:47
Pawłówek I 4:54 6:12 6:51 7:52 9:51 10:41 12:26 13:54 14:39 15:28 16:28 17:36 18:49 19:39 21:51 Pawłówek I 4:54 6:11 7:52 10:57 14:32 16:27 18:27 21:51
Pawłówek II 4:56 6:14 6:53 7:54 9:53 10:43 12:28 13:56 14:41 15:30 16:30 17:38 18:51 19:41 21:53 Pawłówek II 4:56 6:13 7:54 10:59 14:34 16:29 18:29 21:53
Kruszyn 4:58 6:16 6:55 7:56 9:55 10:45 12:30 13:58 14:43 15:32 16:32 17:40 18:53 19:43 21:55 Kruszyn 4:58 6:15 7:56 11:01 14:36 16:31 18:31 21:55
Zielonczyn 5:00 6:18 6:57 7:58 9:57 10:47 12:32 14:00 14:45 15:34 16:34 17:42 18:55 19:45 21:57 Zielonczyn 5:00 6:17 7:58 11:03 14:38 16:33 18:33 21:57
Strzelewo 5:04 6:22 7:01 8:02 10:01 10:51 12:36 14:04 14:49 15:38 16:38 17:46 18:59 19:49 22:00 Strzelewo 5:04 6:21 8:02 11:07 14:42 16:37 18:37 22:00
Minikowo 5:07 6:25 7:04 8:05 10:04 10:54 12:39 14:07 14:52 15:41 16:41 17:49 19:02 19:52 22:03 Minikowo 5:07 6:24 8:05 11:10 14:45 16:40 18:40 22:03
Ślesin II 5:09 6:28 7:07 8:08 10:07 10:57 12:42 14:10 14:55 15:44 16:44 17:52 19:05 20:00 22:06 Ślesin II 5:09 6:26 8:07 11:12 14:47 16:42 18:42 22:06
Ślesin I 5:10 6:29 7:08 8:09 10:08 10:58 12:43 14:11 14:56 15:45 16:45 17:53 19:06 20:01 22:07 Ślesin I 5:10 6:27 8:08 11:13 14:48 16:43 18:43 22:07
Trzeciewnica wybudowanie 5:12 6:31 7:10 8:11 10:10 11:00 12:45 14:13 14:58 15:47 16:47 17:55 19:08 20:03 22:09 Trzeciewnica wybudowanie 5:12 6:29 8:10 11:15 14:50 16:45 18:45 22:09
Trzeciewnica 5:15 6:34 7:13 8:14 10:13 11:03 12:48 14:16 15:01 15:50 16:50 17:58 19:11 20:06 22:12 Trzeciewnica 5:15 6:32 8:13 11:18 14:53 16:48 18:48 22:12
Nakło nad Notecią, ul. Potulicka 5:19 6:38 7:17 8:18 10:17 11:07 12:52 14:20 15:05 15:54 16:54 18:02 19:15 20:10 22:16 Nakło nad Notecią, ul. Potulicka 5:19 6:36 8:17 11:22 14:57 16:52 18:52 22:16
Nakło nad Notecią, ul. Ks. Skargi 5:20 6:40 7:19 8:20 10:19 11:09 12:54 14:23 15:07 15:57 16:57 18:05 19:16 20:11 22:17 Nakło nad Notecią, ul. Ks. Skargi 5:20 6:37 8:18 11:23 14:58 16:53 18:53 22:17
Nakło nad Notecią, ul. Jackowskiego nr 4 5:22 6:42 7:21 8:22 10:21 11:11 12:56 14:28 15:12 15:59 16:59 18:07 19:18 20:13 22:19 Nakło nad Notecią, ul. Jackowskiego nr 4 5:22 6:39 8:20 11:25 15:00 16:55 18:55 22:19
Nakło nad Notecią, ul. Staszica I 5:24 6:44 7:23 8:24 10:23 11:13 12:58 14:30 15:14 16:01 17:01 18:09 19:20 20:15 22:21 Nakło nad Notecią, ul. Staszica I 5:24 6:41 8:22 11:27 15:02 16:57 18:57 22:21
Nakło nad Notecią, ul. Staszica II 5:26 6:46 7:25 8:26 10:25 11:15 13:00 14:32 15:16 16:03 17:03 18:11 19:22 20:17 22:23 Nakło nad Notecią, ul. Staszica II 5:26 6:43 8:24 11:29 15:04 16:59 18:59 22:23
Lubaszcz 5:29 6:49 7:28 8:29 10:28 11:18 13:03 14:35 15:19 16:06 17:06 18:14 19:25 20:20 22:26 Lubaszcz 5:29 6:46 8:27 11:32 15:07 17:02 19:02 22:26
Śmielin I 5:31 6:51 7:30 8:31 10:30 11:20 13:05 14:37 15:21 16:08 17:08 18:16 19:27 20:22 22:28 Śmielin I 5:31 6:48 8:29 11:34 15:09 17:04 19:04 22:28
Śmielin 5:33 6:53 7:32 8:33 10:32 11:22 13:07 14:39 15:23 16:10 17:10 18:18 19:29 20:24 22:30 Śmielin 5:33 6:50 8:31 11:36 15:11 17:06 19:06 22:30
Sadki Poczta, ul. Wyzwolenia 39 5:36 6:56 7:35 8:36 10:35 11:25 13:10 14:42 15:26 16:13 17:13 18:21 19:32 20:27 22:33 Sadki Poczta, ul. Wyzwolenia 39 5:36 6:53 8:34 11:39 15:14 17:09 19:09 22:33
Sadki, ul. Wyrzyska 22 5:37 6:57 7:36 8:37 10:36 11:26 13:11 14:43 15:27 16:14 17:14 18:22 19:33 20:28 22:34 Sadki, ul. Wyrzyska 22 5:37 6:54 8:35 11:40 15:15 17:10 19:10 22:34
Mrozowo 5:41 7:01 7:40 8:41 10:40 11:30 13:15 14:47 15:31 16:18 17:18 18:26 19:37 20:32 22:38 Mrozowo 5:41 6:58 8:39 11:44 15:19 17:14 19:14 22:38
Kraczki 5:45 7:05 14:50 16:22 18:30 Kraczki

Legenda

1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze

6 – kursuje w soboty oprócz świąt

c – nie kursuje w dniu 1 I, 6 I, 1 oraz 3 V, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 15 VIII, 1 oraz 11 XI, 24,25,26 XII 

s – kursuje w dni nauki szkolnej

x – nie kursuje 31 XII

UWAGA: kursuje jak w sobotę 2 V 2024, piątek po Święcie Bożego Ciała, 16 VII 2024, 27 XII 2024, 31 XII 2024

Rozkład jazdy linii 407 Kraczki – Mrozowo – Nakło – Bydgoszcz

Ważny od 1.09.2023

Przystanki 1-6, c 1-5, c 1-5, c, s 1-5, c 1-5, c 1-5, c 1-5, c, 1-5, c 1-5, c 1-5, c 1-5, c 1-5, c, l 1-5, c 1-5, c, s 1-5,c Przystanki 6, c 6,  c 6, c 6,  c 6, c 6, c, x 6, c, x 6, c, x
Kraczki 5:49 7:15 14:51 18:40 Kraczki
Mrozowo 4:00 4:40 5:30 5:53 7:20 8:10 10:00 11:55 13:10 14:05 14:55 15:45 17:25 18:45 19:50 Mrozowo 4:00 5:55 7:20 9:20 12:10 15:45 17:25 20:00
Sadki, ul. Wyzwolenia 2 4:05 4:45 5:35 5:58 7:25 8:15 10:05 12:00 13:15 14:10 15:00 15:50 17:30 18:50 19:55 Sadki, ul. Wyzwolenia 2 4:05 6:00 7:25 9:25 12:15 15:50 17:30 20:05
Sadki Poczta, ul. Wyzwolenia skrzyż. na Samostrzel 4:07 4:47 5:37 6:00 7:27 8:17 10:07 12:02 13:17 14:12 15:02 15:52 17:32 18:52 19:57 Sadki Poczta, ul. Wyzwolenia skrzyż. na Samostrzel 4:07 6:02 7:27 9:27 12:17 15:52 17:32 20:07
Śmielin 4:09 4:49 5:39 6:02 7:29 8:19 10:09 12:04 13:19 14:14 15:04 15:54 17:34 18:54 19:59 Śmielin 4:09 6:04 7:29 9:29 12:19 15:54 17:34 20:09
Śmielin I 4:11 4:51 5:41 6:04 7:31 8:21 10:11 12:06 13:21 14:16 15:06 15:56 17:36 18:56 20:01 Śmielin I 4:11 6:06 7:31 9:31 12:21 15:56 17:36 20:11
Lubaszcz 4:13 4:53 5:43 6:06 7:33 8:23 10:13 12:08 13:23 14:18 15:08 15:58 17:38 18:58 20:03 Lubaszcz 4:13 6:08 7:33 9:33 12:23 15:58 17:38 20:13
Nakło nad Notecią, ul. Staszica II 4:17 4:57 5:47 6:10 7:37 8:27 10:17 12:12 13:27 14:22 15:12 16:02 17:42 19:02 20:07 Nakło nad Notecią, ul. Staszica II 4:17 6:12 7:37 9:37 12:27 16:02 17:42 20:17
Nakło nad Notecią, ul. Staszica I 4:18 4:58 5:48 6:11 7:38 8:28 10:18 12:13 13:28 14:23 15:13 16:03 17:43 19:03 20:08 Nakło nad Notecią, ul. Staszica I 4:18 6:13 7:38 9:38 12:28 16:03 17:43 20:18
Nakło nad Notecią, ul. Dąbrowskiego 4:19 4:59 5:49 6:12 7:39 8:29 10:19 12:14 13:29 14:24 15:14 16:04 17:44 19:04 20:09 Nakło nad Notecią, ul. Dąbrowskiego 4:19 6:14 7:39 9:39 12:29 16:04 17:44 20:19
Nakło nad Notecią, ul. Krzywoustego 6C 4:21 5:01 5:52 6:15 7:42 8:32 10:22 12:17 13:32 14:27 15:17 16:07 17:46 19:06 20:11 Nakło nad Notecią, ul. Krzywoustego 6C 4:21 6:17 7:41 9:41 12:31 16:06 17:46 20:21
Nakło nad Notecią, ul. Bydgoska 4:23 5:03 5:55 6:18 7:44 8:34 10:24 12:19 13:34 14:29 15:19 16:09 17:48 19:08 20:13 Nakło nad Notecią, ul. Bydgoska 4:23 6:20 7:43 9:43 12:33 16:08 17:48 20:23
Nakło nad Notecią, ul. Potulicka 4:24 5:04 5:56 6:19 7:45 8:35 10:25 12:20 13:35 14:30 15:20 16:10 17:49 19:09 20:14 Nakło nad Notecią, ul. Potulicka 4:24 6:21 7:44 9:44 12:34 16:09 17:49 20:24
Trzeciewnica 4:28 5:10 5:59 6:22 7:51 8:41 10:31 12:26 13:41 14:36 15:26 16:16 17:55 19:15 20:18 Trzeciewnica 4:28 6:24 7:48 9:48 12:38 16:13 17:53 20:28
Trzeciewnica Wybudowanie 4:31 5:13 6:02 6:25 7:54 8:44 10:34 12:29 13:44 14:39 15:29 16:19 17:58 19:18 20:21 Trzeciewnica Wybudowanie 4:31 6:27 7:51 9:51 12:41 16:16 17:56 20:31
Ślesin I 4:33 5:15 6:04 6:27 7:56 8:46 10:36 12:31 13:46 14:41 15:31 16:21 18:00 19:20 20:23 Ślesin I 4:33 6:29 7:53 9:53 12:43 16:18 17:58 20:33
Ślesin II 4:34 5:16 6:05 6:28 7:57 8:47 10:37 12:32 13:47 14:42 15:32 16:22 18:01 19:21 20:24 Ślesin II 4:34 6:30 7:54 9:54 12:44 16:19 17:59 20:34
Minikowo 4:37 5:19 6:08 6:31 8:00 8:50 10:40 12:35 13:50 14:45 15:35 16:25 18:04 19:24 20:27 Minikowo 4:37 6:33 7:57 9:57 12:47 16:22 18:02 20:37
Strzelewo 4:40 5:22 6:11 6:34 8:03 8:53 10:43 12:38 13:53 14:48 15:38 16:28 18:07 19:27 20:30 Strzelewo 4:40 6:36 8:00 10:00 12:50 16:25 18:05 20:40
Zielonczyn 4:44 5:26 6:15 6:38 8:07 8:57 10:47 12:42 13:57 14:52 15:42 16:32 18:11 19:31 20:34 Zielonczyn 4:44 6:40 8:04 10:04 12:54 16:29 18:09 20:44
Kruszyn 4:46 5:28 6:17 6:40 8:09 8:59 10:49 12:44 13:59 14:54 15:44 16:34 18:13 19:33 20:36 Kruszyn 4:46 6:42 8:06 10:06 12:56 16:31 18:11 20:46
Pawłówek I 4:48 5:30 6:19 6:42 8:11 9:01 10:51 12:46 14:01 14:56 15:46 16:36 18:15 19:35 20:38 Pawłówek I 4:48 6:44 8:08 10:08 12:58 16:33 18:13 20:48
Pawłówek II 4:50 5:32 6:21 6:44 8:13 9:03 10:53 12:48 14:03 14:58 15:48 16:38 18:17 19:37 20:40 Pawłówek II 4:50 6:46 8:10 10:10 13:00 16:35 18:15 20:50
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Schronisko 4:54 5:36 6:25 6:48 8:17 9:07 10:57 12:52 14:07 15:02 15:52 16:42 18:21 19:41 20:44 Bydgoszcz, Grunwaldzka – Schronisko 4:54 6:50 8:14 10:14 13:04 16:39 18:19 20:54
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Kolbego 4:55 5:37 6:26 6:49 8:18 9:08 10:58 12:53 14:08 15:03 15:53 16:43 18:22 19:42 20:45 Bydgoszcz, Grunwaldzka – Kolbego 4:55 6:51 8:15 10:15 13:05 16:40 18:20 20:55
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Filtrowa 4:57 5:39 6:29 6:52 8:21 9:11 11:01 12:56 14:11 15:06 15:56 16:45 18:24 19:44 20:48 Bydgoszcz, Grunwaldzka – Filtrowa 4:57 6:53 8:17 10:17 13:07 16:42 18:22 20:57
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Flisacka 4:58 5:40 6:30 6:53 8:22 9:12 11:02 12:57 14:12 15:07 15:57 16:46 18:25 19:45 20:49 Bydgoszcz, Grunwaldzka – Flisacka 4:58 6:54 8:18 10:18 13:08 16:43 18:23 20:58
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Kraszewskiego 5:00 5:42 6:32 6:55 8:24 9:14 11:04 12:59 14:14 15:09 15:59 16:48 18:27 19:47 20:51 Bydgoszcz, Grunwaldzka – Kraszewskiego 5:00 6:56 8:20 10:20 13:10 16:45 18:25 21:00
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Czarna Droga 5:01 5:43 6:33 6:56 8:25 9:15 11:05 13:00 14:15 15:10 16:00 16:49 18:28 19:48 20:52 Bydgoszcz, Grunwaldzka – Czarna Droga 5:01 6:57 8:21 10:21 13:11 16:46 18:26 21:01
Bydgoszcz, Rondo Grunwaldzkie 5:03 5:45 6:36 6:59 8:28 9:18 11:08 13:03 14:18 15:13 16:03 16:51 18:30 19:50 20:55 Bydgoszcz, Rondo Grunwaldzkie 5:03 6:59 8:23 10:23 13:13 16:48 18:28 21:03
Bydgoszcz, Plac Teatralny 5:05 5:47 6:38 7:01 8:30 9:20 11:10 13:05 14:20 15:15 16:05 16:53 18:32 19:52 20:57 Bydgoszcz, Plac Teatralny 5:05 7:01 8:25 10:25 13:15 16:50 18:30 21:05
Bydgoszcz, Rondo Jagiellonów (Jagiellońska 28) 5:07 5:49 6:40 7:03 8:32 9:22 11:12 13:07 14:22 15:17 16:07 16:55 18:34 19:54 20:59 Bydgoszcz, Rondo Jagiellonów (Jagiellońska 28) 5:07 7:03 8:27 10:27 13:17 16:52 18:32 21:07
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy 5:09 5:51 6:42 7:05 8:34 9:24 11:14 13:09 14:24 15:19 16:09 16:57 18:36 19:56 21:01 Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy 5:09 7:05 8:29 10:29 13:19 16:54 18:34 21:09
Bydgoszcz, Ogińskiego – Moniuszki 5:10 5:52 6:43 7:06 8:35 9:25 11:15 13:10 14:25 15:20 16:10 16:58 18:37 19:57 21:02 Bydgoszcz, Ogińskiego – Moniuszki 5:10 7:06 8:30 10:30 13:20 16:55 18:35 21:10
Bydgoszcz, Rondo Wielkopolskie 5:11 5:53 6:44 7:07 8:36 9:26 11:16 13:11 14:26 15:21 16:11 16:59 18:38 19:58 21:03 Bydgoszcz, Rondo Wielkopolskie 5:11 7:07 8:31 10:31 13:21 16:56 18:36 21:11

Legenda

1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze

6 – kursuje w soboty oprócz świąt

c – nie kursuje w dniu 1 I, 6 I, 1 oraz 3 V, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 15 VIII, 1 oraz 11 XI, 24,25,26 XII

s – kursuje w dni nauki szkolnej

x – nie kursuje 31 XII

UWAGA: kursuje jak w sobotę 2 V 2024, piątek po Święcie Bożego Ciała, 16 VII 2024, 27 XII 2024, 31 XII 2024